Spotkanie Mazowieckiego Oddziału – 3.06.2023


Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie i dyskusję w ramach Mazowieckiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się w sobotę 03.06, w godz. 10.00 – 12:00.

Miejsce spotkania uzależnione jest od liczby zgłoszonych uczestników. Informacja na ten temat zostanie przekazana w osobnym mailu zgłoszonym osobom.

Prelegentka, Justyna Guzik-Rais, zaprezentuje temat: „Związek między neuronauką, psychiką i praktyką kliniczną – refleksje po wystapieniu dr Ottona Kernberga oraz Marka Solmsa”

Justyna Guzik-Rais – psycholog, psychoterapeutka, seksuolog w trakcie certyfikacji. Ukończyła psychologię (specjalność psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna), podyplomowe studia “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” oraz podyplomowe studia przygotowania pedagogicznego dla psychologów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolenie psychoterapeutyczne w zakresie terapii indywidualnej odbyła w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a w zakresie terapii par i rodzin w Szkole Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuje się opiniowaniem sądowym, prowadzeniem psychoterapii oraz zajęć warsztatowych i szkoleń.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie potwierdzenia udziału do dn. 23.05 na adres: oddzial@warszawa.ptppd.pl

Zarząd MO PTPPd
Natalia Ostoïc
Michał Kukuć